کاربران دامین

پیرو تحریم ثبت/تمدید دامین توسط رجیسترار ریسلو برای کلیه شرکتهای ایرانی ، طی تلاش تیم فروش توانستیم در کمتر از ۸ ساعت نمایندگی ثبت دامین آلمان را اخذ نماییم .
با توجه به آنکه در رجیسترار فعلی دامین ، ثبت دامین دیگر مقدور نمی باشد و طی روزهای آینده تمدید و انتقال آن نیز مقدور نخواهد بود ، پیشنهاد اکید می شود که دامنه ها به رجیسترار جدید آلمان منتقل گردد .
  • بدیهی است مسئولیت عدم اقدام در خصوص انتقال دامنه بر عهده کاربر می باشد .
توجه : قبل از انتقال دامنه درصورتیکه مشخصات پنل کاربری شما فارسی می باشد و یا کامل نمی باشد، حتما ابتدا انرا کامل و تصحیح نمایید (بصورت لاتین)  و سپس اقدام به انتقال دامنه نمایید. مسئولیت مشخصات نادرست و ناقص بر عهده کاربر می باشد.

 
در زمان انتقال دامنه مبلغ تمدید دامنه توسط رجیسترار دریافت می شود و البته دامنه برای ۱ سال دیگر نیز تمدید خواهد شد . که این جزیی از قوانین رجیسترارها در زمان انتقال دامنه می باشد .

 
قابلیتهای جدید رجیسترار دامین با دسترسی کاربر : (قابل دسترس در بخش مدیریت دامین در پنل کاربری شما)
  • مخفی سازی اطلاعات whois
  • DNS Management
  • تنظیمات چایلد سرور
  • قفل کننده انتقال دامنه
  • تغییر مشخصات whois
 
توجه : دامنه های بین المللی فقط شامل دامنه های com ، org ، net ، biz می باشد و دامنه های ir ایران شامل دامنه های بین المللی نمی باشد.
 
فرآیند انتقال دامنه به رجیسترار جدید دامنه :

۱- وارد لینک زیر شوید و درخواست انتقال  دامین را ثبت نمایید
http://iran-team.com/sup/cart.php?a=add&domain=transfer
۲- پس از پرداخت هزینه تمدید برای درخواست انتقال دامنه شما ثبت می شود و البته پس از انتقال بصورت اتومات دامین ۱ سال دیگر تمدید می شود .
۳- درخواست ثبت شده انتقال شما مجددا توسط تیم فنی بررسی و تایید می گردد . در این حالت وضعیت دامین شما در پنل کاربری خود از “معلق” به “انتقال معلق” تغییر می کند .
۴- پس از تغییر وضعیت دامین در مرحله ۳ یک ایمیل از طرف رجیسترار جدید به ایمیل شما ارسال می گردد که باید لینک تاییدیه انتقال موجود در ایمیل را کلیک نمایید و سپس آنرا approove کنید . همچنین پس از آن ایمیلی دیگر از طرف رجیسترار قبلی جهت تایید انتقال به شما ارسال می گردد که آنرا نیز باید توسط لینک تاییدیه موجود در آن ، تایید فرمایید . ( ۲ ایمیل به فاصله زمانی و پس از تایید ایمیل اول توسط رجیسترار ارسال میگردد)
۵- در صورتیکه انتقال دامین با موفیقت انجام شود ( بین ۱ الی ۳ روز) وضعیت دامین در پنل کاربری شما به “فعال” تغییر می کند .
۶- پس از فعال شدن دامین در پنل کاربری ، از پنل کاربری منوی دامنه ، دامنه مورد نظر را یافته و مدیریت دامین (دکمه چرخ دهنده) آنرا انتخاب نمایید و اطلاعات whois دامین را طبق مشخصات خود تکمیل و ذخیره کنید – پس از آن ایمیلی مبنی بر تغییر مشخصات دریافت خواهید کرد . توجه داشته باشید که مشخصات را اشتباه تغییر ندهید زیرا تا ۶۰ روز پس از تغییر دیگر مشخصات قابل تغییر نمی باشد .
 
توجه : حتما هر دو ایمیل تاییدیه مرتبط با انتقال دامنه را تایید Approove نمایید در غیر اینصورت دامین منتقل نمی شود . همچنین در صورت عدم دریافت ایمیل تاییدیه حتما توسط درخواست به گروه پشتیبانی ایران تیم وب اطلاع دهید.
  • همچنین ایمیلی بابت تایید ادرس ایمیل شما جهت ایجاد پنل دامین به شما ارسال می گردد که انرا نیز تایید نمایید.
پیگیری موارد توسط تیم فنی انجام خواهد شد.


Thursday, July 20, 2017« برگشت