اطلاعیه مهم ۳ : اخذ نمایندگی جدید ثبت دامنه آلمان (مخصوص کابران دامین)

کاربران دامین پیرو تحریم ثبت/تمدید دامین توسط رجیسترار ریسلو برای کلیه شرکتهای ایرانی ، طی تلاش تیم فروش توانستیم در کمتر از ۸ ساعت نمایندگی ثبت دامین آلمان را اخذ نماییم . با توجه به آنکه در ... ادامه مطلب »

20th Jul 2017
اطلاعیه مهم 4 : اخذ نمایندگی جدید ثبت دامنه آلمان (مخصوص نمایندگان دامین)

نمایندگان دامین پیرو تحریم ثبت/تمدید دامین توسط رجیسترار ریسلو برای کلیه شرکتهای ایرانی ، طی تلاش تیم فروش توانستیم در کمتر از ۸ ساعت نمایندگی ثبت دامین آلمان را اخذ نماییم . با توجه به آنکه ... ادامه مطلب »

20th Jul 2017
اطلاعیه مهم 2 :‌ تغییر مشخصات نمایندگی دامنه

با سلام پیرو اطلاعیه قبلی، جهت کاهش احتمال عدم ایجاد اکانت ریسلری و کاستومری، لطفا در اسرع وقت با استفاده از مراحل زیر نسبت به تغییر مشخصات نمایندگی دامنه خود به مشخصات غیر ایرانی اقدام ... ادامه مطلب »

18th Jul 2017
اطلاعیه مهم 1 :‌ محدودیت های جدید ثبت دامنه در ریسلو

  با سلام و احترام نماینده گرامی ثبت دامین ؛   این ایمیل حاوی اطلاعات مهمی است که با توجه به خدمات دریافتی شما، لازم است آن را با دقت مطالعه فرمایید.   با توجه به اطلاعیه ریسلو و تحریم های ... ادامه مطلب »

18th Jul 2017
تغییرات قیمت سرویس های هاست و دامین

به اطلاع کاربران گرامی می رساند در راستای افزایش کیفیت خدمات سرویس های ایران تیم وب و ارتقا سرورها ، تغییراتی در قیمت سرویس های هاست و دامین اعمال شده است که در سامانه قابل مشاهده می باشند و زین ... ادامه مطلب »

6th Jul 2015
کاهش قیمت ثبت دامنه های ir و بین المللی

با درود به کاربران ایران تیم وب ، ایران تیم وب هاست برای رفاه حال مشتریان گرامی قیمت دامین های ir و بین المللی خود را کاهش داده است و از این پس شما میتوانید دامین های خود را با قیمت جدید مندرج در ... ادامه مطلب »

3rd Apr 2015
کاهش قیمت هاست لینوکس حرفه ای

کاهش قیمت هاست لینوکس حرفه ایدر راستای مشتری مداری و افزایش قدرت خرید کاربران ، پلنهای هاست لینوکس حرفه ای کاهش قیمت تا 30% درصد را داشته اند و تعرفه های مندرج در سایت برای خرید جدید و  یا تمدید ... ادامه مطلب »

27th Mar 2015
افزایش پهنای باند هاست های دایرکت ادمین

پیرو اطلاعیه اخیر انتقال هاستهای به سرور دایرکت ادمین با توجه به قدرتمند تر بودن سرور و در اختیار بودن منابع بیشتر ، پهنای باند سرویس هاست کاربران افزایش داده شده است ، که در برخی موارد پهنای ... ادامه مطلب »

24th Mar 2015
اطلاعیه : پایان انتقال اکانتهای هاست سرور سی پنل به سرور دایرکت ادمین

پیرو اطلاعیه قبلی انتقال اکانتهای هاست سی پنل به دایرکت ادمین به اطلاع می رساند که انتقال اکانتها به پایان رسیده است آی پی های سرور جدید روی دی ان اس ها ست شده اند که پس از 12 الی 24 ساعت سایتها از ... ادامه مطلب »

22nd Mar 2015
اطلاعیه : انتقال اکانتهای هاست سرور سی پنل به سرور دایرکت ادمین

به اطلاع میرساند در راستای ارتقاء کیفیت سرویس های ارائه شده ، این گروه در نظر دارد بدلیل برخی مشکلات در سرور های سی پنل ، اکانتهای سرور های سی پنل  خود را به سرور های دایرکت ادمین با سخت افزار ... ادامه مطلب »

18th Mar 2015