Jul 6th تغییرات قیمت سرویس های هاست و دامین

به اطلاع کاربران گرامی می رساند در راستای افزایش کیفیت خدمات سرویس های ایران تیم وب و ارتقا سرورها ، تغییراتی در قیمت سرویس های هاست و دامین اعمال شده است که در سامانه قابل مشاهده می باشند و زین ... ادامه مطلب »

Apr 3rd کاهش قیمت ثبت دامنه های ir و بین المللی

با درود به کاربران ایران تیم وب ، ایران تیم وب هاست برای رفاه حال مشتریان گرامی قیمت دامین های ir و بین المللی خود را کاهش داده است و از این پس شما میتوانید دامین های خود را با قیمت جدید مندرج در ... ادامه مطلب »

Mar 27th کاهش قیمت هاست لینوکس حرفه ای

کاهش قیمت هاست لینوکس حرفه ایدر راستای مشتری مداری و افزایش قدرت خرید کاربران ، پلنهای هاست لینوکس حرفه ای کاهش قیمت تا 30% درصد را داشته اند و تعرفه های مندرج در سایت برای خرید جدید و  یا تمدید ... ادامه مطلب »

Mar 24th افزایش پهنای باند هاست های دایرکت ادمین

پیرو اطلاعیه اخیر انتقال هاستهای به سرور دایرکت ادمین با توجه به قدرتمند تر بودن سرور و در اختیار بودن منابع بیشتر ، پهنای باند سرویس هاست کاربران افزایش داده شده است ، که در برخی موارد پهنای ... ادامه مطلب »

Mar 22nd اطلاعیه : پایان انتقال اکانتهای هاست سرور سی پنل به سرور دایرکت ادمین

پیرو اطلاعیه قبلی انتقال اکانتهای هاست سی پنل به دایرکت ادمین به اطلاع می رساند که انتقال اکانتها به پایان رسیده است آی پی های سرور جدید روی دی ان اس ها ست شده اند که پس از 12 الی 24 ساعت سایتها از ... ادامه مطلب »

Mar 18th اطلاعیه : انتقال اکانتهای هاست سرور سی پنل به سرور دایرکت ادمین

به اطلاع میرساند در راستای ارتقاء کیفیت سرویس های ارائه شده ، این گروه در نظر دارد بدلیل برخی مشکلات در سرور های سی پنل ، اکانتهای سرور های سی پنل  خود را به سرور های دایرکت ادمین با سخت افزار ... ادامه مطلب »

Nov 28th اطلاعیه مهم در خصوص دامنه های .CO‏

کاربر گرامی؛ در صورتی که شما مالک دامنه CO. هستید، این اطلاعیه حاوی اطلاعات مهمی برای شما است. بنابراین تقاضا می کنیم آن را با دقت مطالعه فرمایید.دامنه های CO. از این پس فقط تا 7 روز قبل از تاریخ ... ادامه مطلب »

Oct 21st اطلاعیه : انتقال سرور دایرکت ادمین به پایان رسید

تاریخ : 29/7/93به اطلاع میرساند که سرور دایرکت ادمین به سرور جدید منتقل شده است. سرور جدید دارای سخت افزار بسیار بهتری میباشد و تغییرات انجام شده صرفا در جهت بهبود کیفیت و پایداری سرویس انجام شده ... ادامه مطلب »

Oct 19th اطلاعیه : انتقال سرور دایرکت ادمین به سرور جدید

به اطلاع میرساند در راستای ارتقاء کیفیت سرویس های ارایه شده سرور دایرکت ادمین، این گروه در نظر دارد تا سرور های دایرکت ادمین خود را به سرور هایی با سخت افزار قدرتمند تر ارتقاء دهد. لازم به ذکر ... ادامه مطلب »