نمایندگی هاست لینوکس سی پنل Cpanel


با استفاده از سرویس نمایندگی هاست لینوکس سی پنل می توانید با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی مدیریت سرور فعالیت خود در زمینه میزبانی وب را آغاز کنید. با تکیه بر خدمات پایدار و ایمن نمایندگی هاست لینوکس ایران تیم وب میتوانید بدون دغدغه‌های فنی کسب‌وکار خود را برپا کنید.

با استفاده از سیستم نمایندگی هاست لینوکس ایران تیم وب ، بدون نیاز به دانش فنی می‌توانید خدمات حرفه‌ای در زمینه میزبانی وب ارائه دهید، موفقیت وب‌سایت‌های مشتریان شما با پشتیبانی حرفه‌ای ایران تیم وب ، تضمین شده خواهد بود.

 نمایندگی هاست لینوکس سی پنل ایران تیم وب امکان مدیریت کلیه منابع سرویسهای میزبانی وب از قبیل ایجاد مجموعه های هاستینگ مختص به خودتان و کنترل و توزیع منابع مختلف همچون ایمیل، میزان دیسک (فضا)، میزان پهنای باند و … را کاملا در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی‌های کلیدی نمایندگی هاست لینوکس سی پنل :

هاردهای پرسرعت SSD


بهره‌گیری از هاردهای SSD جهت میزبانی اطلاعات که در آن‌ها هیچ نوع حرکت مکانیکی بابت خواندن و نوشتن اطلاعات وجود ندارد، موجب افزایش چشم‌گیر کارایی در این هاردها نسبت به هاردهای SATA و SAS است.

بک آپ گیری مستمر


بک آپ گیری مستمر به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه در فضایی امن و خارج از سرورهای نمایندگی موجب افزایش اطمینان از محفوظ ماندن اطلاعات شما می‌گردد.

پنل قدرتمند cPanel


سی پنل معروفترین و قدرتمندترین پنل مدیریت برای میزبانی وب لینوکس در جهان است، که امکان مدیریت را به ساده ترین شکل به کاربر خود ارائه می‌دهد.

 

مشخصات فنی نمایندگی هاست cPanel

امکان تغییر نسخه PHP بک آپ روزانه، هفتگی، ماهانه مدیریت DNS
وب سرور Litespeed قابلیت انتقال ایمیل قابلیت Wildcard DNS
لودرهای Zend/IonCube قابلیت پاسخ خودکار به ایمیل امکان نصب خودکار CMS
پایگاه داده MySQL محافظت در برابر اسپم برنامه‌های آماری حرفه‌ای