photodune-6670322-typewriter-m-480x480ایران تیم وب نماد تلاش و استمرار می باشد و این مجموعه با توجه به شعار خود که ارائه خدمات با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن است کلیه توان خود را برای کسب رضایت مندی مشتریان خود بکار می گیرد. ایران تیم وب فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه خدمات میزبانی وب ، سرور ، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت های اینترنتی آغاز نموده و در این سال ها موفق به طراحی 1300 وب سایت گردیده است. این مجموعه دارای مجوز مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن وتجارت می باشد و جزو معتبرترین شرکت ها در زمینه خدمات هاست و طراحی وب سایت است .

خط مشی ایران تیم وب ارائه خدمات هاست لینوکس ، سرور لینوکس و طراحی وب سایت با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن می باشد تا بدین وسیله بتواند رضایت مشتریان خود را فراهم آورد. در جهت رسیدن به این هدف ایران تیم وب کلیه فرآیندهای خدمات هاستینگ و طراحی سایت خود را بهینه سازی نموده است تا بتواند خدمات خود را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین هزینه انجام دهد.

ایران تیم وب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد و کلیه سایت های این مجموعه تحت این عنوان فعالیت می نمایند. ایران تیم وب در کنار خدمات طراحی وب و سئو همچنین خدمات ثبت دامنه، هاستینگ و انواع پلان های مجازی و اختصاصی میزبانی وب را نیز ارائه می نماید.

زبان برنامه نویسی تخصصی ایران تیم وب PHP می باشد و آماده اجرای پروژه های برنامه نویسی تحت وب با توجه به تیم قدرتمند خود است. ایران تیم وب با توجه به سابقه فراوان خود تخصص کافی در زمینه ارائه خدمات حرفه ای سرور های اختصاصی و مجازی و همچنین طراحی سایت و سیستم های مدیریت محتوای نوشته شده به زبان php را دارد.