۶ گام ساده برای ایجاد محتوایی که گوگل دوست دارد

وقتی گوگل در سایت شما  می‌خزد از تعدادی از شاخص ها برای ارزیابی ارتباط ;کلمات کلیدی استفاده می کند و سپس مطالب سایت را بر اساس شاخص ارزش درک شده توسط خزنده ها ایندکس می کند . محتوای وب سایت شما یکی از واضح ترین علائم راهنمایی برای گوگل می باشد که کدام کلمات کلیدی و عبارات وب سایت شما باید برای رتبه بندی استفاده شود , بنابراین ضروری است استراتژی سئو سایت خود را درست انجام دهید .

نوشتن برای مردم , نه برای موتورهای جستجو 

این موضوع بارها توسط بسیاری از کارشناسان سئو گفته شده است و به همین دلیل است که درست است.  چگونه می توانید در هر سه کلمه محتوا ، مخاطب خود را درگیر کلمه کلیدی خود نمایید ؟ نوشتن برای مخاطبان  بیشتر از آنچه فکر می‌کنید برای گوگل بنویسید بسیار بهتر است . در واقع شما باید محتوای خود را برای مخاطبان خود و به زبان مخاطبان خود ایجاد نمایید و سعی نکنید که مطالب را بگونه ای بنویسید که چگالی کلمات کلیدی مورد نظر شما در آن بیشتر باشد و سعی در فریب خزنده های گوگل نمایید .

تعامل با مخاطبان خود

ایجاد محتوا که به طور طبیعی خوانده می شود اما خیلی روی کلمات کلیدی تمرکز نکنید . خواننده را با ایجاد محتوای منحصر به فرد , و طبیعی که ارزش واقعی داشته باشد جذب نمایید . برای ایجاد محتوایی ایده آل ، سوالات جاری ، مسائل و مباحث مرتبط را در نظر بگیرید .

منحصر به فرد باشد 

آنچه دیگران نوشته اند کپی نکنید ، با انجام این کار مرگ سایت خود را رقم خواهید زد. نوشته های منحصر بفردی را خلق نمایید که مخاطب شما به آن علاقه مند است . هر چند اگر در خصوص یک موضوعی که دراینترنت وجود دارد می خواهید مطلبی را در سایت خود قرار دهید به هیچ عنوان آنرا کپی نکنید ، بلکه با مطالعه ، مطلبی جدیدی را بنویسید.

تولید محتوا با کیفیت بالا 

اگر شما محتوای بی ارزشی را ارائه دهید ، انتظار نداشته باشید که منحصر بفرد باشد و بتواند با مخاطب سایت شما تعامل برقرار کند . سرمایه‌گذاری درنوشتن محتوای خوب توسط یک کارشناس ارائه دهنده موضوع , همیشه ایده خوبی است یا اگر شما موضوع مناسبی را در ارتباط با سایت خود می دانید ، شروع به نوشتن کنید .

محتوا باید در دسترس و دید باشد

بخش‌های کلیدی در صفحات وب سایت شما که نمی‌تواند به راحتی کاربران را هدایت کند در سایت خود پنهان نکنید ، در واقع هیچ گاه کلمات کلیدی را با رنگ پس زمینه قرار ندهید بمنظور آنکه چگالی کلمات کلیدی سایت شما زیاد شود ، این از نظر گوگل تقلب محسوب می شود . به کاربران اجازه دهید که محتوای واقعی و با ارزش سایت شما ، آنها را به صفحات دلخواه هدایت کند .

استفاده از کلمات کلیدی مناسب

استفاده از این عبارات و کلمات کلیدی که مخاطبان خود استفاده می‌کنند ، ایده خوبی می باشد . وسوسه نشوید به استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در محتوای سایت , اما در حد معمول از آنها در مطالب خود استفاده کنید .  از کلمات کلیدی مجتمع در سایت خود پرهیز نمایید ، بدین معنی که مجموعه ای از کلمات کلیدی را در یک بخش سایت خود بکار ببرید .

ترجمه : گروه ایران تیم وب (iran-team.com)

درباره مدیریت

3 دیدگاه در ۶ گام ساده برای ایجاد محتوایی که گوگل دوست دارد
  1. تشکر از مطالب آموزنده ای که قرار می دید.

  2. ممنون خیلی خوب بود
    موفق باشید

  3. ممنون برای مطلب خوبتون


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نه − هفت =