گاهی اوقات ممکن است پس از ثبت یک دامنه ir دامنه خریداری شده توسط ایرنیک فعال نگردد و در هنگام تایید دامنه از سوی سایت ایرنیک با مشکل ارسال تعهد نامه روبرو شوید و به دلایلی نیاز به ارسال مدارک از سمت شما برای سیستم nic باشد در صورتی که ایمیل زیر را دریافت نمودید.
سلام دامنه: domain.ir ثبت این دامنه ممکن است مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و ناقض حقوق ثبتی دیگران باشد. چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید، لطفاً شناسه مربوط به همین شخص/شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود. درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید.
لطفا توجه داشته باشید این تعهد باید حتما توسط صاحب‌امتیاز فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد، و ارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی، و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است.
توجه: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسهٔ ثبت شده در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نمونه متن تعهدنامه برای ثبت دامنه در ایرنیک
در این صورت برای تایید دامنه خود می بایست یک تعهدنامه کتبی بنویسید و برای سایت ایرنیک ارسال نمایید تا هویت شما از سوی ایرنیک تایید گردد بدین منظور می توانید متنی مانند متن زیر را بر روی یک کاغذ نوشته و امضاء نمایید و با یک کپی از کارت ملی خود به سیستم ایرنیک فاکس کنید و صورتیکه امکان ارسال مدرک از طریق فاکس یا دستگاه های دیگر را ندارید میتوانید کارت ملی خودرا بر روی تعهدنامه نوشته شده بگذارید و از آن عکس بگیرید و در قالب یک عکس برای سیستم ایرنیک ارسال نمایید تا دامنه ثبت شده تایید و فعال گردد.

 

متن تعهدنامه به شرح زیر می باشد

به نام خدا
اینجانب آقای / خانم / شرکت……….. به شناسه ……… در مورد دامنه درخواستی……….. و یا دامنه هایی که پس از این اقدام به ثبت آنها می نمایم، اعلام می دارم مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت و ثبت های آینده را بر عهده گرفته و کلیه دامنه ها را بدون سوء نیت به ثبت رسانده و همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد. همچنین متعهد می گردم در صورت ثبت دامنه برای شخص یا شرکتی دیگر، شناسه مربوط به همین شخص یا شرکت را بصورت رسمی به همراه مدارک (کپی کارت ملی، کپی روزنامه رسمی) اعلام نمایم، و کلیه مسئولیت های قانونی ناشی از شکایت یا ادعا در مورد دامنه های ثبت شده برعهده اینجانب می باشد.
مهر / امضاء
تاریخ

 

* مدارک از طریق پنل کاربری خود در nic.ir‌ باید آپلود گردد .

درباره مدیریت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × چهار =