عدم تایید دامنه های ir توسط ایرنیک و ثبت دامنه جایگزین

در زمان ثبت تمامی دامنه ها با پسوند ir لازم است تا دامنه ها توسط وبسایت nic.ir (ایرنیک – مرکز ثبت دامنه کشوری ایران) مورد بررسی قرار بگیرند و به صورت دستی تایید شوند، این موضوع در مورد تمامی دامنه هایی که با پسوند ir به ثبت می رسند صادق می باشد.

عدم تایید به دلیل نام دامنه:
برخی دامنه ها به دلیل نام دامنه یا عباراتی که مورد تایید ایرنیک نیست و یا ممنوع بودن امکان ثبت ممکن است مورد تایید قرار نگیرند و درخواست ثبت آن ها توسط وبسایت نیک لغو شود.

عدم تایید به دلیل عدم ارسال تعهد نامه و مدارک:
همچنین برای برخی از دامنه ها نیز نیاز به ارسال مدارک و تعهد نامه برای وبسایت نیک می باشد و در صورت عدم ارسال مدارک برای وبسایت نیک درخواست ثبت دامنه پس از مدت زمانی مشخص شده لغو خواهد شد.

در مورد این دامنه ها امکان ثبت دامنه جایگزین وجود دارد و کافیست تا درخواست ثبت دامنه های جایگزین را از طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال فرمایید.
هزینه دامنه هایی که مورد تایید وبسایت نیک قرار نمی گیرند و درخواست ثبت آن ها توسط وبسایت نیک لغو می شود کاملا قابل بازپرداخت می باشد و در صورت درخواست کاربران امکان بازپرداخت یا افزودن هزینه پرداخت شده به اعتبار حساب کاربری کاربران جهت ثبت دامنه های جایگزین وجود خواهد داشت.
* نکته: با توجه به حجم بالای دامنه های ثبت شده، مسولیت بررسی وضعیت تایید و فعال سازی دامنه ها و درخواست ثبت دامنه جایگزین بر عهده کاربران می باشد.

برای اطلاع از وضعیت دامنه های خود می توانید به حساب کاربری خود در وبسایت نیک و یا در پنل کاربری ایران تیم وب به بخش “دامنه های من/ مدیریت دامنه” مراجعه فرمایید.

تایید دامنه های آی آر – تایید دامنه های آی آر با ارسال مدارک – ارسال مدارک برای وبسایت نیک – لغو درخواست ثبت دامنه های آی آر

درباره مدیریت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × پنج =