امنیت ۱۰۰% ورد پرس قسمت سوم

یکی از نکات بسیار مهم در نصب هرگونه برنامه ای توجه به سازنده برنامه است، اگر برنامه مورد نظر شما توسط یک شرکت معتبر ساخته شده باشد مطمئن باشید که برنامه دارای پشتیبانی قدرتمندی است و هر از چندگاهی باید منتظر بروزرسانی های برنامه بود. خیلی از کاربران همیشه از این بروزرسانی ها گله دارند که چرا با وجود بروزرسانی هیچ تغییری در ظاهر اپلیکیشن نیفتاده است؛ اکثر بروزرسانی هایی که ارائه می شود جهت رفع عیب ها و باگ های نرم افزار است. به همین دلیل بیشتر افراد تمایل به بروزرسانی ندارند مگر آنکه برنامه جهت اجرا آنها را مجبور به بروزرسانی کند. بروزرسانی بسیار مهم و بسیار کاربردی است، یکی از مهمترین نکات امنیت در وردپرس انجام بروزرسانی های وردپرس است. بروزرسانی های وردپرس معمولا کم حجم هستند و خیلی وقت گیر نمی باشند. از همین جهت سعی کنید در صورت وجود بسته های جدید حتما عملیات بروزرسانی را انجام دهید. بروزرسانی وردپرس همزمان با وجود بهتر کردن هسته وردپرس، در ظاهر وردپرس نیز تغییر ایجاد می کند. بروزرسانی های وردپرس از طریق پنل وردپرس در پیشخوان > بروزرسانی قابل دسترسی است. بروزرسانی وردپرس در چهار قالب بروزرسانی بسته نصبی، پوسته وردپرس، افزونه وردپرس و ترجمه های وردپرس ارائه می شود.
ترجمه های وردپرس: ترجمه های وردپرس دارای باگ یا عیبهای امنیتی نیست، و تنها به این دلیل بروزرسانی می شود که محتویات رشته ها تغییر پیدا کند. این رشته ها در قسمت ترجمه، وبسایت wordpress.org قابل دسترسی هستند، همچنین اگر می خواهید پروژه ای را بومی سازی کنید می توانید به این ترجمه ها کمک نمایید.
همانطور که گفتم از طریق پیشخوان > بروزرسانی می توانید به قسمت بروزرسانی وردپرس دسترسی داشته باشید، البته بروزرسانی در این قسمت تنها با چند کلیک ساده انجام پذیر است، اما همچنان می توانید به صورت دستی وردپرس را بروزرسانی کنید. معمولا زمانی از این حالت بهره می برند که دسترسی به پیشخوان وردپرس به دلیل باگ امنیتی، مجوزهای دسترسی و… امکان پذیر نباشد. اما درصورتی که با مشکلات بالا روبرو نیستید بهترین حالت برای بروزرسانی فایلها از طریق پیشخوان وردپرسی است.

درباره مدیریت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 − دو =