مزایای پنل نمایندگی دامنه:

۱- مادامی که شما پنل نمایندگی دامنه تهیه می نمایید می توانید به تعداد دلخواه کاربر در پنل خود بسازید و دامنه ها را به هر کاربر که در پنل نمایندگی خود ایجاد نمودید، اختصاص دهید.

۲- پنل به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیرد و تمامی دسترسی های مدیریتی برای شما فراهم می باشد.

۳- بدیهیست در کنار این امکانات طرح های فروش و تشویقی در قالب Slab ارائه می شود تا در نهایت از بالاترین تخفیف ممکن بهره مند شوید. توجه فرمایید با دریافت پنل نمایندگی بر خلاف نام آن، شما نماینده رسمی این شرکت نیستید بلکه از امکانات یک نماینده استفاده می فرمایید. بنابراین طرح های فروش مستقیم با نمایندگان کاملا متفاوت و دارای معیارهای مختلف می باشد.

شما همواره با ارتقای Slab نمایندگی خود می توانید از تخفیف های بیشتری استفاده نمایید. در Slab های بالاتر قیمت ثبت دامنه ها کمتر از قیمت ارائه شده در وبسایت ما می باشد.
۴- اتصال whmcs به پنل نمایندگی دامنه توسط APIKey توسط راهنمای اتصال whmcs به پنل نمایندگی به منظور ثبت خودکار دامنه های بین المللی قابل انجام است.

۵-  هزینه دامنه های ملی با استفاده از کد نمایندگی دامنه که خدمتتان ارسال خواهد شد کاهش می یابد و هزینه ی ثبت و تمدید دامنه بین المللی برای نماینده به میزان یکسان فاکتور می گردد.
لازم به ذکر است که پنل نمایندگی دامنه تنها جهت ثبت و تمدید دامنه های بین المللی استفاده می شود و لذا جهت ثبت و تمدید دامنه های ملی با استفاده از راهنمای نحوه تمدید دامنه قابل انجام است.

اطلاعات بیشتر و سفارش

درباره مدیریت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده − هفت =