آموزش تنظیمات ماژول پنل نمایندگی دامنه در whmcs

در این آموزش ؛ مراحل ثبت نمایندگی دامنه در ایران تیم وب رامی توانید مشاهده کنید.
نمایندگی دامنه ایران تیم وب در رجیسترار آلمانی جوکر ارائه می شود که هیچگونه مشکل تحریم ندارد و طی یک قرارداد محکم این موارد بصورت شفاف اعلام شده است.
برای ثبت سفارش از لینک نمایندگی ثبت دامنه  اقدام کنید ، نمایندگی ثبت دامنه رایگان می باشد ولی ۱۰۰ هزارتومان دریافت می شود که با آن می توانید ثبت تمدید و یا انتقال دامنه خود را انجام دهید.
توجه داشته باشید که این ماژول روی نسخه ۷ whmcs قابل نصب می باشد.
بعد از ثبت سفارش از قسمت مدیریت سرویس می توانید آخرین نسخه ماژول را از قسمت دانلود فایل دانلود کنید و در مسیر اصلی که whmcs را نصب نموده اید ؛ از حالت فشرده خارج کنید.
سپس وارد whmcs خود شوید و از قسمت پیکربندی > افزونه ها > Domain Reseller را active کنید و بعد از کلیک روی گزینه configure دسترسی لازم را به بخش هایی که در نظر دارید ؛ بدهید:
سپس در پیکربندی > سرویس ها > تنظیمات رجیسترار ها  این رجیسترار را فعال کنید.

سپس از قسمت افزونه ها روی Domain Reseller کلیک کنید تا وارد داشبورد Domain Reseller شوید .

روی تب تنظیمات کلیک کنید و در قسمت تنظیم توکن ؛ کد توکن که برای شما ایمیل شده است را وارد کنید و روی ثبت کلیک کنید. در بخش اطلاعات پیش فرض کانتکت اطلاعات پیش فرض که دامنه با آن مشخصات ثبت می شود را وارد کنید ، در قسمت نام دقت کنید که باید دو بخشی باشد:

اگر مشتری شما به هر دلیل اطلاعات خود را اشتباه وارد کند و ثبت دامنه با خطا مواجه شود ، دامنه با اطلاعات کانتکت پیش فرض ثبت می شود ولی کاربر بعد از ثبت دامنه می تواند اطلاعات whois را تغییر دهید.

و در تب مربوط به پسوند های دامنه می توانید در بخش  تغییر قیمت های فروش درصدی که می خواهید از مشتری سود بگیرید را وارد کنید و در صورت تمایل امکانات whois protection و Dns Managment را فعال کنید ، شما می توانید برای این امکانات از مشتریان خود هزینه دریافت کنید.

در نهایت در کنترل پنل هاست یک cron برای این سرویس ایجاد کنید تا وضعیت درخواست ها بروز رسانی شود.

درباره مدیریت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − پانزده =